KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976288
nr 1497 6288
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna med fjäder. Olja på duk, 50x60, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:24:13
300 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr